Ознайомлення учнів 9 – 10 класів Одеського ліцею №15 з  Університетом та навчальним процесом на історико-філологічному факультеті

12 червня учні 9 – 10 класів Одеського ліцею №15 Одеської міської ради  відвідали Археологічну лабораторію  Університету Ушинського. Метою візиту було ознайомлення з  Університетом та навчальним процесом  на історико-філологічному факультеті.

Завідувачка кафедри історії України Олена Сєкерська  провела для школярів змістовну екскурсію археологічною лабораторією, під час якої ознайомила гостей із напрямами наукової діяльності кафедри, сучасними методами археологічних досліджень та результатами роботи викладачів і студентів. Також вона розповіла про можливості навчання в Університеті Ушинського, умови вступу, освітні програми та переваги професії вчителя історії в сучасному суспільстві.

Особливий інтерес в учнів викликала демонстрація археологічних знахідок різних історичних епох, що зберігаються в лабораторії. Школярі мали змогу ознайомитися з артефактами, дізнатися про особливості їх дослідження та збереження, а також отримати уявлення про науково-дослідницьку діяльність викладачів і студентів університету. Зустріч пройшла у дружній атмосфері та сприяла розширенню знань учнів про історичну науку, археологію та можливості професійного розвитку та працевлаштування.

 

Пустая синяя полоска

© 2026 Університет Ушинського